LemzaChat ...chati me atmosfer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LemzaChat ...chati me atmosfer


 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ?

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
Kosovari
Administrator
AdministratorNumri i postimeve : 364
Age : 34
Registration date : 27/03/2007

Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ? Empty
MesazhTitulli: Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ?   Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ? Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 7:43 pm

Nese Dikush ka ndonje problem me hyrjen ne chat per shkak ndonje problemi na shkruani ketu dhe do mundohemi te ja u mundosojm per te hyr ne chat Smile

e para qe duhet te na shkruani eshte nese ju ka larguar nga chati ndonje operator apo serveri automatikisht, dhe ju mjafton vetem te tregoni Ip e pc suaj te cilen mund ta shifni ketu posht the ti shkruani numrat e Ip Adreses suaj the do mundohemi ta rregullojm Wink

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beni26
Numri i postimeve : 1
Age : 41
Registration date : 10/05/2009

Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ?   Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ? Icon_minitimeSun May 10, 2009 11:53 pm

Pershendetje,
Sapo jam regjistru ne ket adres dhe spo di si po shkon rendi per ne Chat. Mund te me ndihmoni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aldo_mango
Numri i postimeve : 1
Age : 37
Registration date : 09/03/2010

Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ?   Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ? Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 1:16 pm

NUK MUND TE HYJ DOT NE CHAT JAM MANGO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ? Empty
MesazhTitulli: Re: Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ?   Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cka eshte kjo lemzachat.net???
» Voto per LemzaChat
» Keni Pyetje per LemzaChat???
» Aplikatione per Operator ne dhomen #lemzachat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LemzaChat ...chati me atmosfer :: ..:::LemzaChat:::.. :: ..:::Pyetje per LemzaChat:::..-
Kėrce tek: