LemzaChat ...chati me atmosfer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LemzaChat ...chati me atmosfer


 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat te Forumit

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
mannix
Administrator
Administrator
mannix


Numri i postimeve : 215
Age : 34
Registration date : 25/03/2007

Rregullat te Forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullat te Forumit   Rregullat te Forumit Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 3:20 pm

GJENERALE

• E vetmja gjuhė e folur, e shkruar nė kėtė forum ėshtė gjuha SHQIPE
• Opinioni yt (pėrvėēse jo pa vend)
• Tė jesh njė anėtar aktiv, e jo vetėm shfrytėzues
• Ndalohen temat me Postime Pornografike
• Tė postosh gjithēka nė vendin e vet
• Respekto vendimet e stafit, zakonisht ato janė finale
• Nėse keni ndonjė problem me ndonjė anėtarė tjetėr tė kėtij
komuniteti, atėhere dėrgo njė PM ( moderatorit ose administratorit ) pėr situatėn dhe ne do tė mundohemi ta ndreqim.
KĖRKESAT

• Gjithmonė shiko opsionin KĖRKO para se tė bėsh ndonjė kėrkesė
• Kėrkesat nė seksionet pėrkatėse
• Mos kėrko gjėra qė nuk janė nė kėtė planet ( WoW 10.0 ose ndonje muzik qe nuk ekziston )
• Kėrkimi i mjeteve pėr hacking, flooders, email harvesters mjete pėr spam mėsime pėr hacking, viruse ėshtė rreptėsisht i ndaluar!!
• Ji precis me kėrkimin tėnd; shkruaj SAKTĖ atė ēka je duke e kėrkuar
• Kur kėrkesa jote ėshtė aprovuar, dėrgo njė PM ndonjė moderatori ta mbyllė temėn
• Thuaj "Faleminderit" atyre qė tė ndihmuan


SISTEMI I VREJTJEVE

Maksimumi i vrejtjeve qė mund ti jepen njė anėtari janė 3
Ato mund tė mirrėn duke thyer ndonjė rregull nga ato mė lartė
Pasi qė tė ipet vėrejtja e 3-tė, llogaria juaj do tė bllokohet automatikisht
E kur ajo tė bllokohet, ti nuk mund tė vish pėrsėri!
Nėse pėrmirėsohesh vrejtjet do tė largohen

Mėrnyra se si mund tė merr ndonjė vrejtje ose tė bllokohet llogarija:

• Fjalosja me Mod. ose Admin. Ata kanė opsionin qė tė bllokojnė dhe tė japin vėrejtje, kurse ti jo
• Sharja, fyerja, ofendimi ( merr vėrjetje )
• Kėrkimi i mjeteve pėr hackim, postė tė pa dėshirueshme ( rezulton nė vėrejtje )
• Kėrkimi, i P0rn materialit ( pėrveēse nė rubrikat pėrkatėse )
• Reklamimi ( automatikisht merr vėrjetje )
• Duke dėrguar mesazhe private tė padėshiruara anėtarėve tė tjerė
• Pėrlarja ( nėse dy anėtarė fjalosen, pėrlahen nė mes vete te dytė marrin vėrjetje )


NUK LEJOHEN REKLAMAT!

• Reklama e gjėra tė paautorizuara nė KsMp3 Forum janė rreptėsisht tė ndaluara. Njė gjest i tillė do tė rezultojė nė fshirjėn ose editimin e Mesazhit nga Staffi Forumit. Pra Ju Lutemi kush keni Reklama nė Firma (Signature) Ju lutemi Editoni ate ose nė tė kundertėn jemi tė detyruar ta bėjme ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lemzachat.net
arben_
Numri i postimeve : 1
Registration date : 13/12/2007

Rregullat te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat te Forumit   Rregullat te Forumit Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 11:03 pm

I pranoj regullat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rregullat te Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rregullat te Chatit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LemzaChat ...chati me atmosfer :: ..:::Hyrje:::.. :: ..:::Rregullat:::..-
Kėrce tek: