LemzaChat ...chati me atmosfer 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

..:::Scripts:::..

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

..:::Scriptet e Lemzachat:::..

Ketu i gjeni Scriptet e LemzaChat...Si Dhe mund tė beni kėrkesa pėr scripta personale:)
314Mon Dec 31, 2007 1:07 am
mannix LemzaChatScript   !!!   RISI   !!!
Asnjė mesazh i ri

..:::Publiko Scripten:::..

Ketu boni Kerkes per Publikim te Scriptes e juaj ne LemzaChat
34Thu Nov 15, 2007 4:04 pm
trimor Tr|mCh3`3Nt Script
Asnjė mesazh i ri

..:::Ndihme:::..

Nese keni nevoj per ndihme per Script ose mIRC ... ketu
11Sun Mar 25, 2007 4:06 pm
mannix Keni nevoj per ndihme?
..:::Scripts:::.. Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur