LemzaChat ...chati me atmosfer 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

..::LemzaChat::..
Kur Tė Nguc Lemza Mos Kėrko Ndalim Eja nė LemzaChat se do tė gjesh Shėrim
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

..:::Hyrje:::..

 
Asnjė mesazh i ri

..:::Chat:::..

  HYNI KETU NE CHATIN TON :D

11Fri Apr 13, 2007 3:15 pm
mannix ..:::CHAT:::..
Asnjė mesazh i ri

..:::Prezanto Veten:::..

Antaret te ri te Forumit mund te Prezantohen ketu

1381Mon Jun 29, 2009 2:22 am
hardboss tung nga hardboss
Asnjė mesazh i ri

..:::Rregullat:::..

Ketu i gjeni Rregullat te Forumit, dhe Rregullat te Chatit

36Mon Dec 17, 2007 11:03 pm
arben_ Rregullat te Forumit

..:::LemzaChat:::..

 
Asnjė mesazh i ri

..:::Pyetje per LemzaChat:::..

Nese keni pyetje per lemzaChat... ketu
826Tue Mar 09, 2010 1:16 pm
aldo_mango Nuk mundeni te hyni ne #LemzaChat ?
.Asnjė mesazh i ri

..:::Kerkesa per LemzaChat:::..

Kerkesa per OP, kerkesa per lemzachat... te gjitha ketu
314Sat Feb 09, 2008 11:42 am
Kosovari Keni nje idee?
Asnjė mesazh i ri

..:::Lajmerimet:::..

Ketu do ti postoj te gjithat, cka ndrrohet ne lemzachat.net

1528Tue Mar 11, 2008 10:28 pm
Kosovari design orange

..:::Scripts:::..

 
Asnjė mesazh i ri

..:::Scriptet e Lemzachat:::..

Ketu i gjeni Scriptet e LemzaChat...Si Dhe mund tė beni kėrkesa pėr scripta personale:)
314Mon Dec 31, 2007 1:07 am
mannix LemzaChatScript   !!!   RISI   !!!
Asnjė mesazh i ri

..:::Publiko Scripten:::..

Ketu boni Kerkes per Publikim te Scriptes e juaj ne LemzaChat
34Thu Nov 15, 2007 4:04 pm
trimor Tr|mCh3`3Nt Script
Asnjė mesazh i ri

..:::Ndihme:::..

Nese keni nevoj per ndihme per Script ose mIRC ... ketu
11Sun Mar 25, 2007 4:06 pm
mannix Keni nevoj per ndihme?

..:::Muzik:::..

 
Asnjė mesazh i ri

..:::Muzik:::..

Muzika me e re shqipe 2007, Melodi per Telefona etj etj...!

843Thu May 01, 2008 5:05 pm
Kosovari Kerkoni Muzik?
.Asnjė mesazh i ri

..:::Kerkesa per Muzik:::..

Kerkoni ketu muzik

234Thu May 01, 2008 5:05 pm
Kosovari Kerkoni Muzik?
Asnjė mesazh i ri

..:::Texte tė Kėngėve:::..

Ketu mund te kerkoni, dhe te postoni Texte tė Kėngėve

2751Sun Mar 16, 2008 2:02 am
Usere-x Nexhat Osmani

..:::Programme:::..

 
Asnjė mesazh i ri

..:::Programe te ndryshme:::..

Programe te ndryshe dhe te nevojitshme
1827Tue Mar 04, 2008 12:28 am
Kosovari Folder Lock Box
Asnjė mesazh i ri

..:::Lojra\Games:::..

Ketu Mund Te Shkarkoni Lojra!

2020Mon May 14, 2007 4:37 pm
Ks-are Sudoku
.Asnjė mesazh i ri

..:::Kerkesa Per Lojra!:::..

Nese Keni Kerkes per ndonje Loje kerkojeni Ketu do te Mundohemi me ja u gjet!

11Sun Apr 01, 2007 3:41 pm
Kosovari Kerkesa Per Lojra
Asnjė mesazh i ri

..:::Tutoriale:::..

Ketu postohen Spjegime per programe te ndryshme

56Tue Oct 30, 2007 11:35 pm
Kosovari Si Formarizohet pc :)

..:::Tjera:::..

 
Asnjė mesazh i ri

..:::Humor:::..

Ketu gjeni humor ne te gjitha lloje

1858Sun Apr 20, 2008 12:04 pm
Kosovari Humor Per te qeshur!
Asnjė mesazh i ri

..:::Poezi:::..

Poezi dashurie, Poezi miqesi, poezi urime etj, etj..

655Sat Jan 05, 2008 7:09 am
white_bimi Poezi " Per Ty "
Asnjė mesazh i ri

..:::Kuzhina Shqiptare:::..

Nqoft se keni interes per recepte shqiptar, ose keni vet disa recepte, postoni ketu

1936Sat May 12, 2007 12:09 pm
LaZdraJka Ėmbėlsira
Asnjė mesazh i ri

..:::Kuriozitete:::..

Fjala eshte teme

1431Tue Nov 27, 2007 4:45 pm
Kosovari Pėr Shkak tė Interenetit, kėput gruja dorėn e burrit :(
Asnjė mesazh i ri

..:::Bisedė e Lirė:::..

Kėtu mund tė hapni tema tė lira nė tė cilat mund tė bisedohet  per gjithēka! Pa Ofendime!

34788Thu Feb 28, 2008 7:51 pm
Kosovari Qka ka 3...?

..:::Privat:::..

 
Asnjė mesazh i ri

..:::Administrators:::..

Private

621Sat Jul 07, 2007 4:40 pm
Kosovari toplista
LemzaChat ... chati me atmosfer Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1339 artikuj
Forumi ka 307 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri KOPIOB500
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 16 mė Mon Dec 28, 2020 7:04 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Admin ][ Moderator ][ LemzaVizitor ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur